• شماره تماس: 09127305911
  • ایمیل ما: armitatavakoli@yahoo.com

درباره ما

نقاشی روی چرم

کجا گمان حیوانات و پرنده‌های زمین بر این بود که روزی بر بدن آنها قصه‌های گلابتون و گلدان رنگی و صیادان و آهوان ترسیم شود و آن را به نام تحفه و هدیه به دیوار خانه‌های دوستان و محبوبان آدم‌ها بیاویزند و تا سال‌ها پس از مرگ‌شان هم از بدن‌ها و پوست آنها به‌عنوان اثر هنری استفاده کنند.

این اتفاق اما افتاد و آنها چه‌بسا سال‌ها پس از مرگ‌شان هم پوست و جسم خود را برای زیبایی زندگی بشر به آنها هدیه دادند و بعد از مرگ‌شان هم باعث زیبایی زندگی آدم‌ها شدند و چنین شد که در تاریخ هنر بشر «نقاشی چرم» جایی برای خود پیدا کرد.

اینجانب  با سالها تجربه‌ در زمینه فعالیت‌ نقاشی روی چرم، تمام تلاش خود را در جهت ارتــباط و اتصال هرچه بهتر جامعه نقاشان روی چرم با علاقه‌مندان دنیای چرم و نقاشی روی آن به عمل خواهم آورد . در این وب‌ سایت کاارهای اینجانب و اطلاعاتی در مورد نقاشی روی چرم منتشر می شود و امکان خرید آنلاین نسخه اصلی نقاشی های مورد علاقه و مورد نیاز شما در بخش فروش محصولات فراهم گردیده است . همچینن تلاش می شود با ارایه مطالب و مقالات آموزشی در زمینه چرم و نقاشی روی آن، در جهت ارتقاء سطح علمی بازدیدکنندگان محترم موثر باشیم . هدف اینجانب ایجاد فرهنگ است و امیدواریم با حمایت و همراهی شما به آن دست یابم .